Děti ze školní družiny si užily společný výlet do kina Metropole Zličín. Na filmové představení Bee Team v akci se vydalo celkem 78 dětí, které se na výlet velmi těšily.
Po pohodlné cestě jsme dorazili do kina, kde nás čekal příběh plný dobrodružství, humoru a zajímavých ovčích hrdinů. Film děti zaujal od začátku do konce a o zábavné momenty rozhodně nebyla nouze. Nechyběl ani tradiční popcorn a dobrá nálada.
Výlet se vydařil na jedničku. Děti si odnesly spoustu hezkých zážitků a společně strávený čas mimo školní prostředí si všichni moc užili.







