Vážení rodiče,
ráda bych Vám nabídla pro vaše děti Sportovní příměstský tábor v Nučicích, který je určený pro děti po 1.až 4. třídě a bude se konat v létě ve dvou termínech. Připravili jsme pro děti vyzkoušení různých sportů jako například přehazovanou, volejbal, basket, tenis a budeme hrát mnoho zábavných her. Zázemí máme k dispozici v základní škole a také budeme využívat sportovní areál u fotbalového hřiště včetně sokolovny v případě špatného počasí.
Co se týče jídla, tak děti dostanou dvě svačiny a obědy jsou zajištěny v restauraci U Jakuba.

Co se týče pořadatelů, tak máme dlouholeté zkušenosti s přípravou a vedením dětí na dětských táborech a přípravou programů pro děti.

Pokud byste měli zájem, nebo měli jakékoliv dotazy prosím kontaktujte mě na mailu: helena.sarapatkova@gmail.com. nebo tel. čísle 775 238 909.

S pozdravem,

Helena Šarapatková